NHL: Scott Gomez trafia po przeszło rocznej przerwie

2012.02.10//  P. Rączka
369 dni, 50 meczów, 17 godzin, 40 minut i 30 sekund - tyle czasu potrzebował Scott Gomez, aby w końcu trafić do siatki. Hokeista Montreal Canadiens zdobył swoją upragnioną bramkę w meczu przeciwko New York Islanders, a jego drużyna wygrała to spotkanie 4:2. 32-letni Amerykanin w trakcie minionego roku leczył kontuzje, która wyeliminowała go z 21 meczów, jednak nie przeszkodziło mu to zarobić w tym czasie 4 mln 486 tys. 67 dol. i 80 centów.
- Nie użalałem się nad sobą, po prostu pracowałem. Dobrze jest wygrywać, no i oczywiście świetnie jest w końcu trafić - powiedział po meczu Gomez.