NY Knicks vs Philadelphia 76ers - prawdziwy thriller w Halloween

2009.11.01//  R. Orłowski
Niesamowite widowisko ocierające się o horror zafundowali kibicom miejscowi New York Knicks do spółki z Philadelphia 76ers. Niezwykle zacięty mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem i o wyniku zdecydowała dogrywka – w niej górą byli goście z „Miasta Braterskiej Miłości”
Ekipę 76ers to zwycięstwa poprowadził Andre Iguodala, który otarł się o triple double (32 punkty, 11 zbiórek i 8 asyst). Iguodala wziął również sprawy w swoje ręce w dogrywce i walnie przyczynił się do ostatecznego zwycięstwa ku rozpaczy kibiców NY Knicks.
W szeregach NY Knicks niezwykłym wyczynem popisał się Al. Harrington, który zdobył 42 punkty wchodząc z… ławki. To najlepszy wynik w historii nowojorskiego klubu osiągnięty przez rezerwowego gracza. Niestety na 3,5 minuty przed końcem dogrywki Harrington popełnił 6 przewinienie i musiał opuścić parkiet – był to kluczowy moment spotkania. Ostatecznie 76ers wygrali po dogrywce 141:127.

NBA: Wyniki spotkań z 31.10.2009 r.
Nets vs Wizards 104:123
Bobcats vs Cavaliers 79:90
76ers vs Knicks 141:127
Trail Blazers vs Rockets 107:111
Pistons vs Bucks 85:96
Kings vs Spurs 94:113
Maverics vs Clippers 93:84