Sport   »   Piłka nożna   »   Napoli wysoko pokonało Cagliari w Serie A

Napoli wysoko pokonało Cagliari w Serie A

2012.03.10//  P. Rączka
Piłkarze SSC Napoli kontynuują swoją serię zwycięstw w Serie A. Tym razem nie potrafili im sprostać zawodnicy Cagliari Calcio, którzy przegrali aż 6:3. Gospodarze już po upływie pół godziny gry prowadzili 3:0, a gole zdobywali kolejno Hamsik, Cannavaro oraz Astori, który zanotował samobójcze trafienie. Jeszcze przed przerwą goście zdołali strzelić swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu, a zdobył ją Larrivey.
Po zmianie stron kolejn gole dalej zdobywali Błękitni. W 56. minucie z rzutu karnego trafił Lavezzi, a kwadrans później podwyższył Gargano. Swoją drugą bramkę w meczu niedługo potem strzelił gracz Cagliari - Larrivey. Piłkarze ten ostatecznie ustrzelił hat-tricka, bowiem zdołał trafić jeszcze w doliczonym czasie gry. Ostatni celny strzał dla Napoli oddał Maggio.