Paulo Dybala bohaterem Juventusu. Piękne zwycięskie trafienie

2016.03.12//  P. Rączka
Juventus Turyn nie zawiódł i po raz kolejny zgarnął komplet punktów w meczu Serie A. Zespół Maximiliano Allegriego wygrał 1:0 z Sassuolo po fantastycznym trafieniu Paulo Dybali. Istotną rzeczą jest równo to, iż Buffon przebił osiągnięcie Dino Zoffa - 903 minuty bez straty gola w Serie A, i brakuje mu tylko czterech minut do pobicia rekordu Sebastiano Rossiego. Zanim jednak będzie miał ku temu okazję wcześniej zmierzy się on i jego koledzy z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów.
- Graliśmy trójką w obronie, by mieć inny rozwój akcji ofensywnych. Dobrze rozpoczęliśmy, ale Sassuolo gra piękny futbol i stwarzało sobie okazje. Naprawdę chcieliśmy wygrać i kiedy nie mogliśmy zdobyć gola na 2:0 zaczęły pojawiać się problemy i wkradł się strach, że nie wygramy - powiedział trener Juventusu.