2012.06.10//  P. Rączka
W towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym w New Jersey reprezentacja Argentyny pokonała 4:3 Brazylię. Bohaterem meczu został Lionel Messi, który zdobył hat-tricka. Choć po golu Romulo "Canarinhos" w 23. minucie wyszli na prowadzenie, to jednak po dwóch bramkach napastnika Barcelony na przerwę schodzili z jednobramkową stratą.
W drugiej połowie po golach Oscara i Hulk, Brazylijczycy ponownie wyszli na prowadzenie. Radość z niego nie trwała długo, bo dwie minuty później wyrównał Federico Fernandez, a zwycięską bramkę zdobył tuż przed końcem spotkania zdobywca trzech Złotych Piłek. Na trybunach Meadowlands Stadium zasiadło 82 tysiące widzów.