Sport   »   Piłka nożna   »   Piłka nożna: Brazylia wysoko pokonała Irak

Piłka nożna: Brazylia wysoko pokonała Irak

2012.10.12//  P. Rączka
W towarzyskim meczu rozegranym w szwedzkim Malmoe reprezentacja Brazylii pokonała 6:0 Irak. Gracze Mano Menezesa prowadzili po pierwszej połowie 2:0, po dwóch golach gracza Chelsea Londyn - Oscara. Asystował mu Neymar i Kaka. Gracz Realu Madryt, który wrócił do reprezentacji po dwóch latach przerwy, po zmianie stron sam wpisał się na listę strzelców. W dalszej fazie spotkania bramki strzelili Hulk, Neymar i Lucas.
Za kilka dni Canarinhos zagrają towarzyskie spotkanie z Japonią na stadionie we Wrocławiu.

Brazylia: Diego Alves - Adriano Correia, David Luiz, Thiago Silva, Marcelo - Paulinho (89-Fernando Martins), Ramires (80-Sandro), Kaka (72-Lucas Moura), Oscar (81-Giuliano) - Neymar, Hulk (73-Thiago Neves)