Sport   »   Piłka nożna   »   Piłka nożna: Francja wygrała z Estonią

Piłka nożna: Francja wygrała z Estonią

2012.06.06//  P. Rączka
W ostatnim meczu kontrolnym przed Euro 2012 reprezentacja Francji pokonała 4:0 Estonię. Bramkarz Wisły Kraków - Sergei Pareiko, już w pierwszej połowie musiał dwukrotnie wyjmować piłkę z siatki. Pierwszą bramkę strzelił w 25. minucie Franck Ribery, natomiast dziesięć minut później prowadzenie podwyższył cudownym strzałem w długi róg Karim Benzema.
Zaraz po zmianie stron podstawowy napastnik mistrza Hiszpanii strzelił swojego drugiego gola w meczu. Les Bleus kontrolowali przebieg spotkania - długo utrzymywali się przy piłce i popisywali się pięknymi akcjami z pierwszej piłki. Po jednej z takich wymian piłka po raz czwarty wpadła do bramki, a umieścił ją tam Jeremy Menez.