Sport   »   Piłka nożna   »   Piłka nożna: Hiszpania pokonała Haiti

Piłka nożna: Hiszpania pokonała Haiti

2013.06.09//  P. Rączka
Reprezentacja Hiszpanii pokonała 2:1 Haiti w towarzyskim meczu piłkarskim, który odbył się w Miami. Dla mistrzów świata i Europy było to przetarcie przed zbliżającym się Pucharem Konfederacji. Spotkanie ułożyło się znakomicie dla podopiecznych Vicente del Bosque. Wynik już w 8. minucie otworzył Santi Cazorla, popisując się precyzyjnym uderzeniem z dystansu. Dziesięć minut później podwyższył Cesc Fabregas, kierując piłkę strzałem głową do siatki.
Choć czasu do końca było jeszcze sporo, to jednak Hiszpanie więcej goli już nie zdobyli. Bramkę strzelili za to rywale, a dokładnie Wilde-Donald Guerrier.