Sport   »   Piłka nożna   »   Piłka nożna: Meksyk przegrał z Brazylią

Piłka nożna: Meksyk przegrał z Brazylią

2011.10.12//  P. Rączka
W meczu towarzyskim rozgrywanym w Torreon, reprezentacja Meksyku przegrała 1:2 z Brazylią. Dla gospodarzy mecz ułożył się doskonale. Już w 10. minucie wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu Davida Luiza, a jeszcze przed przerwą z boiska wyleciał Dani Alves, za faul na Hernandezie. Canarinhos grając w osłabieniu przetrzymali napór Meksyku, a w końcówce spotkania zabrali się za odrabianie start. Najpierw fantastycznym strzałem z rzutu wolnego popisał się Ronaldinho, a pięć minut później obrońców gospodarzy ograł Marcelo i umieścił piłkę w siatce.
Podopieczni Jose Manuela De la Torre przerwali swoją serie 14 meczów bez porażki.

Meksyk: Oswaldo Sanchez (87-Alfredo Talavera); Efrain Juarez (52-Sergio Perez), Rafael Marquez, Francisco Javier Rodriguez, Carlos Salcido, Jorge Torres Nilo (68-Hector Moreno), Israel Castro, Pablo Barrera (80-Edgar Andrade); Andres Guardado, Javier Hernandez, Giovani dos Santos (80-Oribe Peralta)
Brazylia: Jefferson de Oliveira; Dani Alves, David Luiz, Thiago Silva, Lucas Leiva, Lucas Moura (46-Adriano Correia), Marceloa Vieira (81-Jonas Goncalves), Fernandinho, Ronaldinho, Neymar da Silva (88-Elias Mendes), Hulk. DT Luiz Menezes.