Piłka nożna - Milan w pięknym stylu rozgromił Parmę

2011.02.13//  D. Pęgiel
AC Milan pokonał Parmę F.C. aż 4:0 w spotkaniu inaugurującym 25. kolejkę Serie A. Rossoneri od początku kontrolowali przebieg pojedynku i już w 8. minucie cieszyli się z bramki wracającego po kontuzji Clarence’a Seedorfa. Niespełna 10 minut później na 2:0 podwyższył Antonio Cassano po ładnej asyście Gennaro Gattuso.
W drugiej połowie Parmę dobił Robinho. Brazylijczyk wszedł z ławki i w ciągu trzech minut strzeli dwie bramki. Przy obu golach byłego zawodnika Manchesteru City asystował - wracający do formy sprzed lat - Cassano.