Sport   »   Piłka nożna   »   Piłka nożna: Orły Smudy nagrodzone ogromną premią

Piłka nożna

rss

Piłka nożna: Orły Smudy nagrodzone ogromną premią

2010.10.19//  J. Knop
Od dłuższego czasu mówi się o zbyt wysokich zarobkach piłkarzy w klubach, gdzie na co dzień występują. Dodatkowo gracze pobierają wynagrodzenie za grę w narodowej reprezentacji. Ostatnie zgrupowanie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie było dla „Orłów Smudy” niezwykle korzystne pod względem finansowym.
Franciszek Smuda Orły Smudy...
Jakub Błaszczykowski ...nagrodzone...
Robert Lewandowski ...ogromną premią

Mówi się, że reprezentanci Polski za remisy w starciach z USA i Ekwadorem otrzymali kwotę miliona złotych do podziału na całą kadrę. Piłkarze nie mogą narzekać, gdyż konto każdego z nich zasiliła pokaźna dawka pieniędzy. W obu spotkaniach za oceanem „biało – czerwoni” nie pokazali nic specjalnego. W dalszym ciągu nie potrafią odnieść zwycięstwa, a seria ośmiu spotkań bez zwycięstwa jest najgorszą w przeciągu ostatnich dziesięciu lat.

Selekcjoner polskiej ekipy – Franciszek Smuda uznał, że wyprawa za ocean była bardzo udana. Popularny „Franz” widzi postęp w grze swoich podopiecznych i twierdzi, że w kolejnych meczach może być już tylko i wyłącznie lepiej.

Jestem usatysfakcjonowany występem zawodników w meczach z USA i Ekwadorem. Sprawdziłem nowych zawodników, którzy być może niebawem zasilą szeregi reprezentacji. Piłkarze zaliczyli dobre występy i nie możemy się niczego wstydzić. Sądzę, że posuwamy się w dobrym kierunku” – obwieścił Smuda.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Piłka nożna: Orły Smudy nagrodzone ogromną premią

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-TechDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Piłka nożna: Orły Smudy nagrodzone ogromną premią