Siatkówka

Polacy przegrywają z Niemcami na początek Ligi Światowej

2010.06.05//  S. Kozak
Polacy walkę o Ligę Światową rozpoczęli od dwumeczu z Niemcami. Pierwsze spotkanie zostało rozegrane na korzyść Niemców, którzy zwyciężyli 3:1.

Polacy pod dowództwem Daniela Castellaniego walczyli zaciekle. Gra była bardzo wyrównana, a po pierwszym secie wygranym dla Polaków 25:23, wszyscy mieliśmy nadzieję, że dalej też pójdzie dobrze.
Polska - siatkówka Polacy...
Daniel Castellani ..pod wodzą Daniela Castellaniego...
Daniel Castellani ...ulegli Niemcom

W drugim secie jednak Niemcy byli zdecydowanie górą i ograli naszych aż 25:18. Trzeciego seta podopieczni Raula Lozano zza zachodniej granicy, wygrali już tylko trzema punktami, a w czwartym niewiele brakowało do tie-breaka. Polakom jednak zabrakło szczęścia i seta przegrali 24:26.