Sport   »   Piłka nożna   »   Polonia Warszawa wygrywa w pierwszym meczu

Polonia Warszawa wygrywa w pierwszym meczu

2009.07.03//  Ł. Łuniewski
Polonia Warszawa pokonała w pierwszym meczu I-szej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej zespół Buducnost Podgorcia 2:0, co pozwala optymistycznie patrzeć na spotkanie rewanżowe w Warszawie i awans do drugiej rundy.

Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała zwycięstwa "Czarnych koszul", jednak po przerwie piłkarze otworzyli bramkowe konto. Jako pierwszy w 54. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Igor Koził. Jedenaście minut później w ślady kolegi poszedł Tomasz Jodłowiec ustalając wynik spotkania.
Budućnost Podgorica - Polonia Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Igor Kozioł 54', Tomasz Jodłowiec 65'Buducnost Podgorica: Miroslav Vujadinovic - Nikola Vukcevic (88'-Jovan Nikolic), Goran Perisic, Nenad Visnjic, Dragan Boskovic (62'-Marko Vesovic) - Petar Vukcevic, Nenad Brnovic, Ivan Delic (51'-Drazen Ajkovic), Abraham Kudemor - Ivan Vukovic, Fatos Beciraj

Polonia Warszawa: Sebastian Przyrowski - Radek Mynar, Tomasz Jodłowiec, Łukasz Skrzyński, Mariusz Zasada - Marek Sokołowski (88'-Daniel Mąka), Igor Kozioł, Marcelo Sarvas (61'-Adrian Mierzejewski), Radosław Majewski, Jarosław Lato - Filip Ivanovski (73'-Michał Chałbiński)