Polska przegrała z Niemcami w eliminacjach mistrzostw Europy

2015.09.05//  P. Rączka
Piłkarska reprezentacja Polski przegrała na wyjeździe 1:3 z Niemcami w meczu 7. kolejki eliminacji mistrzostw Europy. Podopieczni Adama Nawałki po tej porażce stracili pierwsze miejsce w grupie, ale wciąż mają duże szanse na awans - zwłaszcza, że w innym spotkaniu w naszej grupie Gruzja niespodziewanie pokonała Szkocję. Za kilka dni Biało-Czerwoni będą mieli okazję poprawić swój dorobek punkty, bowiem czeka nas rywalizacja z Gibraltarem.
O wyniku rywalizacji przesądziły pierwsze dwadzieścia minut rywalizacji. W tym czasie nasi zawodnicy stracili dwie bramki po strzałach Muellera i Goetze. Polacy zdołali odpowiedzieć golem Lewandowskiego, a przed przerwą mieli jeszcze szansę na wyrównanie. Po zmianie stron nasi gracze prowadzili otwartą grę przeciwko mistrzom świata, ale niestety nie przekładało się to na zmianę wyniku. Szansę na chociażby jeden punkt odebrał Goetze, zdobywając swoją drugą bramkę. Patrząc na przebieg rywalizacji, nie można powiedzieć wiele złego o grze naszych kadrowiczów.