Sport   »   Siatkówka   »   Polska wygrała X Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

Siatkówka

Polska wygrała X Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

2012.07.22//  P. Rączka
Reprezentacja Polski wygrała X Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. W ostatnim meczu turnieju Biało-Czerwoni pewnie pokonali 3:0 (25:19, 25:23, 25:16) Argentynę. Oba zespoły spotkają się ze sobą już niebawem na igrzyskach olimpijskich, gdzie stoczą rywalizacje o złoty medal. Podopieczni Andrea Anastasiego w trakcie całej imprezy stracili tylko jednego seta.

Choć w grze naszych siatkarzy można było dostrzec wczoraj duże zmęczenie, to dziś prezentowali się tak jakby grali na pełnej świeżości. Rywal z Ameryki Południowej tylko w drugim secie był w stanie nawiązać walkę. W pozostałych dwóch odsłonach Polacy piętnowali ich wszystkie błędy i pewnie zmierzali do końcowego zwycięstwa. Pozostaje mieć nadzieje, że Biało-Czerwoni utrzymają taką formę i będą nią imponować w Londynie.