Sport   »   Piłka nożna   »   Polychronis Vezyridis - bramkarz OFI Krety zaatakowany przez kibica PAS Gianniny

Piłka nożna

rss

Polychronis Vezyridis - bramkarz OFI Krety zaatakowany przez kibica PAS Gianniny

2011.01.11//  D. Pęgiel
Kilka incydentów z udziałem kibiców gospodarzy w meczu PAS Giannina – OFI Kreta spowodowało przerwanie spotkania na kilkadziesiąt minut. Pojedynek obserwowało ponad 7 tysięcy fanów, a atmosfera od samego początku była napięta.
Pierwszy raz sędzia przerwał spotkanie w 19. minucie, gdy grupa kibiców wbiegła na murawę. Tę sytuację udało się szybko opanować. Inaczej sprawa wyglądała w doliczonym czasie gry. Jeden z kiboli Gianniany wtargnął na boisko i zaatakował bramkarza rywali, Polychronisa Vezyridisa. W wyniku tej napaści golkiper nie wyszedł na drugą połowę spotkania - odwieziono go do szpitala.
Kibole
Kibole Kibole
Kibole

W drugiej części, która rozpoczęła się z prawie godzinnym opóźnieniem, nie wystąpił także Frantz Bertin – został ukarany czerwoną kartką za zbyt ostre potraktowanie krewkiego fana, gdy ten darował już bramkarzowi gości. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gianniny 1:0.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polychronis Vezyridis - bramkarz OFI Krety zaatakowany przez kibica PAS Gianniny

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Polychronis Vezyridis - bramkarz OFI Krety zaatakowany przez kibica PAS Gianniny