Preimership: Manchester United wygrał ze Stoke City

2012.02.01//  P. Rączka
Piłkarze Manchesteru United pokonali 2:0 Stoke City w meczu 23. kolejki Premier League. Już od pierwszych minut gospodarze całkowicie zdominowali to spotkanie, a kibicom pozostało tylko czekać aż piłka w końcu wpadnie do siatki. Obie bramki padły jednak nie z akcji, a po rzutach karnych. Najpierw Sorensena pokonał Javier Hernandez, a w drugiej połowie Dimitar Berbatow. Goście nie mieli w tym meczu zbyt wiele do powiedzenia, a przegrana dwoma bramkami, to najniższy wymiar kary, jaki mógł ich spotkać w tym dniu.
- To było coś wspaniałego – spotkanie było bardzo dobre. Graliśmy swój futbol konsekwentnie, może mogliśmy wygrać wyżej, mogliśmy mieć jeszcze dwa rzuty karne. Gdy wygrywa się mecz strzelając tylko karne, nie wiadomo jak drużyna się prezentuje. My zagraliśmy dobrze – powiedział po meczu zadowolony Alex Ferguson.