Premier League: Chelsea Londyn pokonała Sunderland

2013.04.08//  P. Rączka
Piłkarze Chelsea Londyn pokonali 2:1 Sunderland w meczu 32. kolejki Premier League. Podopieczni Rafy Beniteza w ostatnim czasie spisują się znakomicie, pomimo tego, że od dłuższego czasu grają co kilka dni mecze. W pierwszej połowie lepiej spisywały się Czarne Koty, które pod wodzą nowego trenera stawiały czoła The Blues, a tuż przed przerwą zdołały nawet objąć prowadzenie po samobójczym trafieniu Cesara Azpilicueta.
Zaraz po zmianie stron padła bramka wyrównująca, a piłkę w siatce umieścił... Matthew Kilgallon, notując "swojaka". Bramka dająca zwycięstwo gospodarzom również pozostawiała wiele do życzenia, jeśli chodzi o jej płynność. Strzał zza pola karnego oddał David Luiz, a futbolówka zmieniła kierunek po odbiciu się od Branislava Ivanovića.