Premier League: Liverpool zremisował z Manchesterem City

2012.08.26//  P. Rączka
W hitowym spotkaniu 2. kolejki Premier League piłkarze Liverpoolu zremisowali 2:2 z Manchesterem City. Gospodarze po niedawnej kompromitującej porażce, wyszli na spotkanie z mistrzem Anglii zdecydowanie bardziej skoncentrowani niż ostatnio. Ich akcje z minuty na minutę nabierały tempa i w końcu w 35. minucie piłka wpadła do siatki po uderzniu Skrtela.
The Reds rozpoczęli drugą część z myślą bronienia wyniku. Plan jednak trzeba było zmienić w 63. minucie, po tym jak błąd popełnił Reina, a wykorzystał go Yaya Toure. Liverpool odpowiedział bardzo szybko - Suarez popisał się cudownym uderzeniem z rzutu wolnego. Jeden punkty dla The Citizens uratował... Skrtel, który podał wprost pod nogi Teveza, ten ograł bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki.