Premier League: Manchester City pokonał Queens Park Rangers

2012.09.02//  P. Rączka
Manchester City pokonał 3:1 Queens Park Rangers w meczu 3. kolejki Premier League. W ubiegłym sezonie spotkanie pomiędzy tymi zespołami rozstrzygnęło o mistrzostwie Anglii. The Citizens wówczas strzelili zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry i wygrali 3:2. Tym razem rywalizacja dostarczyła znacznie mniej emocji. Wynik otworzył już w 16. minucie Yaya Toure. Odpowiedź QPR przyszła dopiero tuż przed upływem godziny gry - wyrównał Mark Hughes.
Radość z remisu nie trwała długo, gdyż dwie minuty później swój geniusz ponownie w tym sezonie pokazał Edin Dzeko. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry Carlos Tevez. Manchester City po trzech spotkaniach ma na swoim koncie siedem punktów.