Premier League: Manchester City wygrał z Tottenham Hotspur

2012.11.11//  P. Rączka
W hitowym meczu 11. kolejki Premier League piłkarze Manchesteru City pokonali 2:1 Tottenham Hotspur. Mistrzowie Anglii praktycznie stracili już szansę na zawojowanie piłkarskiej Ligi Mistrzów i pozostaje im już tylko walka o obronę tytułu w lidze. O tym, że zadanie to nie będzie należało do najłatwiejszych przekonali się w 21. minucie, kiedy to Steven Caulker wyprowadził ekipę Spurs na prowadzenie.
Niemoc strzelecką graczy The Citizens przełamała dopiero w 65. minucie Aguero, który sprytnym strzałem w długi róg wyrównał stan rywalizacji. Zwycięskiego gola zdobył zdobył w 88. minucie Dzeko. Bośniak po raz kolejny w tym sezonie okazał się jokerem w talii Roberto Manciniego.