Premier League: Manchester United wygrał ze Swansea

2013.08.18//  P. Rączka
W meczu 1. kolejki piłkarskiej Premier League piłkarze Manchesteru United pokonali na wyjeździe 4:1 Swansea. Nowy szkoleniowiec Czerwonych Diabłów tym samym bardzo udanie rozpoczął swoją przygodę w nowym klubie. Podopieczni Davida Moyesa już po pierwszej połowie mogli mieć świadomość tego, że w tym dniu zdobędą komplet punktów. Wynik otworzył Danny Welbeck, a niedługo potem podwyższył Robin van Persie. Ci sami zawodnicy wpisali się na listę strzelców także w drugiej połowie.
Honorową bramkę zdobył w 82. minucie rezerwowy Wilfried Bony. Warto zauważyć, że w wyjściowym składzie zabrakło Wayne`a Rooneya, który pojawił się na placu gry dopiero po godzinie gry. Jest to kolejny sygnał dla reprezentanta Anglii, że nie jest już tak ważną postacią na Old Trafford jak kiedyś.