Premier League: Tottenham zremisował z Manchester United

2013.12.01//  P. Rączka
W hitowym meczu 13. kolejki angielskiej Premier League piłkarze Toottenhamu Hotspour zremisował 2:2 z Manchesterem United. Czerwone Diabły grały w tym spotkaniu bez Robina van Persiego, który narzeka na uraz pachwiny. Na szpicy zastąpił go Wayne Rooney, który strzelił obie bramki dla swoje drużyny. Za jego plecami grał bardzo aktywny tego dnia Shinji Kagawa. Pierwsi gola strzelili gospodarze, a dokładnie uczynił to Kyle Walker w 18. minucie. Jeszcze przed przerwą wyrównał reprezentant Anglii.
Dziesięc minut po zmianie stron cudownym golem popisał się Sandro, który potężną bombą skierował piłkę w samo okienko bramki, radując kibiców na zgromadzonych White Hart Lane. Chwilę później Rooney wyrównał z rzutu karnego. Dla reprezentanta Anglii był to 149 ligowy gol w barwach Manchesteru United. W historii Premier League tylko Thierry Henry zdobył więcej bramek dla jednego klubu - 175 goli w barwach Arsenalu.