Premiership: Wygrana Arsennalu, Wociech Szczęsny zachował czyste konto

2011.11.06//  P. Rączka
W meczu 11. kolejki Premiership piłkarze Arsenalu Londyn bez większych problemów pokonali 3:0 West Bromwich Albion. W bramce gospodarzy ponownie mogliśmy zobaczyć Wojtka Szczęsnego, który pierwszy raz od czterech spotkań zachował czyste konto. Podopieczni Arsena Wengera wyszli na prowadzenie w 22. minucie po golu Robina van Persiego, który dobijał strzał Theo Walcotta.
Jeden z najlepszych obecnie napastników świata - Robin van Persie, który w ostatnich tygodniach wykazuje się niebywałą skutecznością, w dalszej części meczu skupił się na dogrywaniu piłek. Najpierw w 39. minucie asystował przy bramce Thomasa Vermaelena, a na kwadrans przed końcem dzięki jego podaniu na listę strzelców wpisał się Mikel Arteta. Goście oddali tylko dwa celne strzały na bramkę Polaka.