Primera Division: Espanyol Barcelona pokonał Racing Santander

2012.03.20//  P. Rączka
W meczu 27. kolejki hiszpańskiej Primera Division piłkarze Espanyol Barcelona pokonali 3:1 Racing Santander. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy w tym sezonie walczą o utrzymanie. W 13. minucie Christian Stuani wykorzystał podanie Adriana Gonzaleza i płaskim strzałem dał prowadzenie swojej drużynie. Gospodarze odpowiedzieli bardzo szybko, bo po dziesięciu minutach padło wyrównanie - cudownym lobem popisał się Juana Verdu. Jeszcze przed przerwą prowadzenie "Pericos" zapewnił Philippe Coutinho.
Zaraz na początku drugiej połowy gracze Racingu musieli grać w osłabieniu, bowiem drugą żółtą kartkę otrzymał Marcos Gullon. Espanyol wykorzystał grę w przewadze dopiero w 80. minucie, a gola zdobył Hector Moreno.