Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: FC Barcelona pokonała Saragossę

Primera Division: FC Barcelona pokonała Saragossę

2013.04.14//  P. Rączka
W meczu 31. kolejki Primera Division piłkarze FC Barcelony wygrali 3:0 na wyjeździe z Realem Saragossa. Tito Vilanova rozpoczął to spotkanie bez kilku ważnych zawodników, m.in. Lionela Messiego i Andresa Iniesty. Duma Katalonii spokojnie kontrolowała wydarzenia na boisku i już w pierwszej połowie strzeliła dwie bramki. Wynik otworzył w 20. minucie Thiago Alcantara, a nieco później prowadzenie podwyższył Tello.
Osiem minut po wznowieniu gry znów skutecznością popisał się Tello, który ustalił wynik meczu. Gospodarze mieli kilka okazji, aby strzelić bramkę honorową, ale zabrakło im szczęścia. Barcelona już za kilka dni powinna świętować swoje kolejne mistrzostwo Hiszpanii, bowiem ma sporą zaliczkę nad rywalami, a kolejek ciągle ubywa.