Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: Osasuna zremisowała z Malagą

Primera Division: Osasuna zremisowała z Malagą

2012.04.24//  P. Rączka
Piłkarze Osasuny Pampeluna zremisowali na własnym stadionie 1:1 z Malagą, w ostatnim meczu 34. kolejki Primera Division. Piłkarze z Andaluzji nie wykorzystali faktu, że mogli zbliżyć się na jeden punkt do trzeciej w tabeli Valencii. Z przebiegu spotkania lepiej prezentowali się podopieczni Manuela Pellegrinieg, którzy w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka dobrych okazji na zdobycie gola - m.in. po strzale Nacho Monreala piłka trafiła w słupek.
Po zmianie stron w końcu padły bramki. W 53. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale głową Nino. Przyjezdni odpowiedzi trafieniem niemal kwadrans później, a ładnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Santi Cazorla. Malaga robiła co mogła, aby zdobyć komplet punktów, jednak futbolówka choć była bardzo blisko światła bramki (raz wylądowała na poprzeczce), to jednak do niej ostatecznie już nie wpadła.