Primera Division: Real Madryt groźny nawet bez Cristiano Ronaldo! (wideo)

2015.01.31//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Realu Madryt nie odczuli zbytnio braku zawieszonego Cristiano Ronaldo w spotkaniu z Realem Sociedad. „Królewscy” w meczu 21. kolejki Primera Division rozbili u siebie swoich rywali 4:1. To czwarte z rzędu, a siedemnaste w obecnym sezonie ligowe zwycięstwo drużyny ze Santiago Bernabeu.

Wynik pojedynku już w pierwszej minucie sensacyjnie otworzyli jednak goście, ale już sto sekund później do wyrównania wspaniałym uderzeniem głową doprowadził Kolumbijczyk James Rodriguez.
Karim Benzema

Miejscowi prowadzenie objęli jeszcze przed przerwą, gdy futbolówkę do siatki „wpakował” Sergio Ramos. Podopieczni Carlo Ancelottiego po wyjściu z szatni przypieczętowali swój triumf, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się reprezentant Francji Karim Benzema.
W niedzielę FC Barcelona zagra w tej serii spotkań z Villarreal CF, a Valencia zmierzy się w poniedziałek z Malagą.

Źródło: inf. własna/youtube.com