Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: Real Madryt ograł Getafe

Primera Division: Real Madryt ograł Getafe

2013.09.23//  P. Rączka
Real Madryt bez większych problemów pokonał 4:1 Getafe w meczu 5. kolejki Primiera Division. Goście mogą być zadowoleni, że przegrali tylko tyle, bowiem wynik mógł być zupełnie inny, gdyby Królewscy nie marnowali tak okazji – zwłaszcza w drugiej połowie. Mimo wszystko wicemistrzowie Hiszpanii rozpoczęli mecz od straconej bramki, ale później było już tylko lepiej. Po jednym golu na swoje konto wpisał Pepe i Isco, a dwa gole strzelił niezawodny Cristiano Ronaldo.
- Pomysł na grę jest jasny, trzeba popracować nad grą kombinacyjną. Gra powinna być bardziej zróżnicowana. Momentami graliśmy bardzo cofnięci, najlepiej jest korzystać z pracy środkowych pomocników. Ogólnie rzecz biorąc, sądzę, że drużyna grała dobrze przez całe 90 minut.
Zobacz także: Lone Noras - seksowna zawodniczka Bikini Fitness »Mieliśmy pecha, ponieważ Pepe niechcący dotknął piłkę przy bramce na 0:1. Myślę, że reakcja zespołu była dobra. Strzeliliśmy bramki i później mecz był łatwiejszy, dzięki większej przestrzeni do gry -