Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: Real Madryt pokonał Deportivo

Primera Division: Real Madryt pokonał Deportivo

2013.02.24//  P. Rączka
Real Madryt pokonał na wyjeździe 2:1 Deportivo La Coruna w meczu 25. kolejki Primera Division. Królewscy rozpoczęli to spotkanie bez swojej największej gwiazdy - Cristiano Ronaldo, bowiem Jose Mourinho chciał oszczędzić siły zawodnika na mecz w Pucharze Króla z FC Barceloną. Goście choć i tak grali w mocnym składzie, to jednak pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie w 35. minucie po strzale Rikiego.
Po zmianie stron Królewscy od razu ruszyli do mocnego ataku, ale długo nie przynosił on żadnego efektu. Wyrównać udało się dopiero na kwadrans do siatki, a piłkę ładnie wkręcił zza pola karnego Kaka. Zwycięstwo zapewnił tuż przed końcem Higuain. Real kończył mecz w dziesiątkę, bowiem dość szybko zaraz po objęciu prowadzenia dwie żółte kartki zobaczył Angel Di Maria.