Primera Division: Real Madryt przegrał z Betisem. Koniec marzeń o mistrzostwie?

2012.11.25//  P. Rączka
Piłkarze Realu Madryt przegrali 0:1 z Realem Betis w meczu 13. kolejki Primera Divison. Porażka ta sprawia, że mistrzowie Hiszpanii postawili mocny znak zapytania nad tym, czy zdołają wyprzedzić w tym sezonie jeszcze FC Barcelonę. Gospodarze od pierwszych minut grali odważnie, ale to Królewscy bardziej dominowali na boisku. W 17. minucie padła jedyna bramka, a błąd Angela Di Marii wykorzystał Benat.
Podopieczni Jose Mourinho rzucili się do odrabiania strat. Losy meczu próbował odwrócić Cristiano Ronaldo, lecz niestety dla jego drużyny im był bliżej bramki, tym bardziej zawodził. W ostatnim kwadransie Real postawił wszystko na jedną kartę, ale nawet zmasowany atak nie przyniósł żadnego skutku.