Primera Division: Real Madryt wygrał z Celtą Vigo. Ronaldo ciągle strzela

2013.03.11//  P. Rączka
W meczu 27. kolejki Primera Division piłkarze Realu Madryt pokonali na wyjeździe 2:1 Celtę Vigo i w końcu awansowali na pozycję wicelidera tabeli, wykorzystując potknięcie Atletico Madryt. Królewscy w tym sezonie mają spore problemy ze zdobywaniem punktów z drużynami znajdującymi się w dolnej części tabeli. Nie inaczej było tym razem. Patrząc na cały przebieg pierwszej połowy, można stwierdzić, iż była ona wyrównana, a obie ekipy miały szansę na strzelenie gola.
Bramki padały, ale dopiero w drugiej odsłonie. W 63. minucie wynik otworzył Cristiano Ronaldo, który najlepiej odnalazł się w sytuacji podbramkowej. Odpowiedź gospodarzy przyszła niezwykle szybko, bowiem po minucie wyrównał Aspas. Zwycięskiego gola zdobył nieco później "CR7" wykorzystując rzut karny.