Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: Real Madryt wygrał z Valladolid

Primera Division: Real Madryt wygrał z Valladolid

2013.05.05//  P. Rączka
Fantastyczne spotkanie obejrzeli kibice w Madrycie, gdzie tamtejszy Real pokonał 4:3 swojego imiennika z Valladolid w meczu 34. kolejki Primera Division. Ku zaskoczeniu beniaminek wyszedł na prowadzenie już w 8. minucie, wykorzystując błąd Nacho i Ricardo Carvalho. Gospodarze szybko odpowiedzieli trafieniem Angel Di Marii oraz Cristiano Ronaldo. Obie drużyny schodziły jednak na przerwę przy remisie 2:2, gdyż Lopeza zdołał pokonać jeszcze Javi Guerry.
Po zmianie stron Królewscy już bardziej panowali nad wydarzeniami na boisku i w pełni kontrolowali grę. Efekty takiej postawy przyszyły same. Zaraz po przerwie prowadzenie dał Kaka, a w 70. minucie swoją drugą bramkę w spotkaniu strzelił Cristiano Ronaldo. Goście zdołali na dwie minuty przed końcem złapać kontakt, ale nie zdołali po raz kolejny wyrównać.