Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: Villarreal przegrał z Getafe

Primera Division: Villarreal przegrał z Getafe

2012.03.13//  P. Rączka
W ostatnim meczu 26. kolejki Primera Division piłkarze Villarreal CF przegrali na własnym stadionie 1:2 z Getafe CF. Żółta Łódź Podwodna w tym sezonie spisuje bardzo słabo i na ten moment pozostaje jej już tylko walka o utrzymanie. Spotkanie z Azulones miało zapewnić gospodarzom spokojny byt, przynajmniej przez najbliższe kolejki - niestety plan się nie powiódł. Rywale od początku grali dobrze i wyszli na prowadzenie już w 6. minucie po golu Diego Gimeneza.
Villarreal mógł po dziesięciu minutach od straty bramki wyrównać, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Borja Valero. Tuż przed przerwą arbiter ponownie wskazał na jedenasty metr, do piłki podszedł tym razem Nilmar i piłka wpadła do siatki. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 71. minucie, a zwycięskiego gola dla Getafe zdobył Barrada.