Real Madryt nie zwalnia tempa, Angel Di Maria błyszczy

2011.10.26//  P. Rączka
Podopieczni Jose Mourinho bez większych problemów pokonali 3:0 Villarreal. Piłkarze Realu Madryt losy meczu rozstrzygnęli już w pierwszej połowie, a w drugiej części gry kontrolowali jedynie przebieg, oszczędzając siły na kolejne spotkania. Pierwsza bramka padła już w 6. minucie meczu. Idealnie dogrywał Angel Di Maria do Karima Benzemy, a Francuz bez trudu pokonał Lopeza. Pięć minut później wynik podwyższył Kaka ładnym strzałem zza pola karnego, piłkę ponownie dogrywał pomocnik z Argentyny. Żółtą Łódź Podwodną ostatecznie zatopił bohater tego spotkania, który zaliczył wcześniej dwie asysty.
Królewscy zajmują drugie miejsce w tabeli z punktem straty do Levante. Na plecach siedzi im największy konkurent w walce o mistrzostwo – FC Barcelona, która ma dwa oczka straty do lidera.