Real Madryt nie zwalnia tempa w Primera Division (wideo)

2014.11.29//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Realu Madryt kontynuują swój zwycięski marsz w Primera Division. „Królewscy” w meczu 13. kolejki hiszpańskich rozgrywek sięgnęli po swoją 11. wygraną w sezonie, umacniając się tym samym na pierwszym miejscu w tabeli.

Podopieczni Ancelottiego w sobotę pokonali na wyjeździe 2:1 Malagę CF. Goście prowadzenie objęli już w 18. minucie, gdy gola po podaniu od Cristiano Ronaldo zdobył Karim Benzema. W drugiej połowie zimną krew w sytuacji sam na sam z Kamenim zachował Gareth Bale. Walijczyk nie zmarnował wyśmienitej szansy i skierował piłkę do siatki.
Real Madryt
Malaga CF
Malaga CF

Chwilę później następny żółty, a w konsekwencji czerwony kartonik po nieczystym zagraniu ujrzał Isco. Real w sile dziesięciu obronił wprawdzie korzystny wynik, ale gospodarzom udało się częściowo odrobić straty. W doliczonym czasie gry honorową bramkę głową po dośrodkowaniu Arthura Boki strzelił Roque Santa Cruz.
W innych pojedynkach Espanyol okazał się lepszy od Levante (2:1), a Getafe uległo u siebie 1:2 Athletic Bilbao. W niedzielę w Primera Division pasjonująco zapowiadający się pojedynek Valencii CF z FC Barceloną.