2014.12.31//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Realu Madryt 2014 rok zakończyli niespodziewaną porażką. „Królewscy” przegrali we wtorek towarzyski mecz z AC Milanem, który został rozegrany na stadionie w Dubaju. Obie drużyny wystąpiły w bardzo silnych składach.

Już po 31. minutach gry zespół z Serie A prowadził 2:0, ale przed przerwą gola kontaktowego zdobył Cristiano Ronaldo. „Rossoneri” w drugiej połowie po bramkach Stephana El Shaarawy’ego oraz Giampaolo Pazziniego ponownie zmusili do kapitulacji Ikera Casillasa. Triumfatorzy Ligi Mistrzów po tych ciosach odpowiedzieli tylko uderzeniem z rzutu karnego Karima Benzemy i w całym pojedynku nieoczekiwanie ulegli 2:4 włoskiemu klubowi.
W innym sparingu reprezentanci Paris Saint Germain okazali się minimalnie lepsi od Interu Mediolan, wygrywając 1:0 po trafieniu Cabaye’a.