Real Madryt pokonał Malagę, hat-trick Cristiano Ronaldo

2011.10.22//  P. Rączka
Real Madryt pokonał na wyjeździe 4:0 Malagę, w 8. kolejce Primera Division. Trzy gole zdobył Cristiano Ronaldo, a jedno trafienie dołożył Higuain. Wszystkie bramki zostały zdobył w pierwszej połowie spotkania. Wynik już w 11. minucie otworzył argentyński napastnik, który wykorzystał dobre podanie swojego kolegi z reprezentacji Angela Di Marii. Później wszystkie oczy były skierowane już na największą gwiazdę Królewskich.
Cristiano swoje wielkie strzelanie rozpoczął w 24. minucie, a skompletowanie klasycznego hat-tricka trwało zaledwie czternaście minut. Portugalczyk przy pierwszym golu wykorzystał dobre podanie Di Marii. Cztery minuty później popisał się swoim znakomitym dryblingiem i balansem ciała, a przy ostatniej bramce którą zdobył piętą, znakomicie odnalazł się w polu karnym.

Królewscy jako, że w pierwszej połowie rozgromili przeciwnika, to w drugiej już nieco odpuścili. Malaga nie skupiała się tylko na obronie, dzięki czemu miała okazje sprawić, aby wynik nie wyglądał tak źle. Piłka dwa razy po ich strzałach lądowała na poprzeczce bramki, a również dwa razy w sytuacjach sam na sam Rondon nie mógł poradzić sobie z Ikerem Casillasem.