Real Madryt rozgromił Osasunę Pampeluna, hat-trick Cristiano Ronaldo

2011.11.06//  P. Rączka
Prawdziwą ucztę strzelecka urządzili sobie piłkarze Realu Madryt, którzy pokonali 7:1 Osasunę Pampeluna. Bohaterem spotkania został Cristiano Ronaldo, który zdobył w tym spotkaniu hat-tricka. Początek spotkania nie był zachwycający, dopiero gdy w 23. minucie padła pierwsza bramka, mecz zaczął się rozkręcać. Goście wyrównali niecałe dziesięć minut później, sprytnie rozgrywając rzut wolny. Z wyrównania cieszyli się tylko trzy minuty – Pepe strzałem głową dał ponowne prowadzenie drużynie, a chwilę później Higuain podwyższył rezultat.
Przy wszystkich bramkach w pierwszej połowie asystował Di Maria, który został zmieniony na początku drugiej połowy za Benzeme. W 54. minucie swoją drugą bramkę w meczu zdobył CR7, a cztery minut później skompletował hat-tricka. Później do bramki trafiał już tylko francuski napastnik.