Real Madryt triumfuje w Primera Division, hat-trick Cristiano Ronaldo (wideo)

2014.12.06//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Realu Madryt w imponującym stylu sięgnęli po swoje dwunaste zwycięstwo w obecnym sezonie Primera Division. „Królewscy” nie mieli w sobotni wieczór żadnych problemów z pokonaniem Celta Vigo na Santiago Bernabeu. Podopieczni Carlo Ancelottiego cały mecz wygrali 3:0, umacniając się tym samym na fotelu lidera hiszpańskich rozgrywek.
Real Madryt
Cristiano Ronaldo

Bohaterem gospodarzy był Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zaliczył w tym spotkaniu hat-tricka, wpisując się na listę strzelców w 36., 65. oraz 81. minucie. Gwiazdor miejscowych w pierwszej połowie pewnie wykorzystał „11”, a w drugiej niekryty w polu karnym robił swoje, posyłając futbolówkę w prawą stronę bramki.
W innych pojedynkach Atletico Madryt zgodnie z przewidywaniami ograło na wyjeździe 2:0 Elche, a Cordoba odniosła sensacyjny triumf nad Athletic Bilbao (1:0). W niedzielę FC Barcelona zmierzy się z Espanyolem, a Valencia CF powalczy z Granadą.

Źródło: inf. własna/youtube.com