Sport   »   Piłka nożna   »   Reprezentacja U21 Portugalii pokonała Mołdawię

Reprezentacja U21 Portugalii pokonała Mołdawię

2011.11.11//  P. Rączka
Warto patrzeć jak rozwija się młodzież, dlatego tym razem postanowiliśmy rzucić okiem na reprezentacji U-21 Portugalii, która pokonała 5:0 Mołdawię w kwalifikacjach mistrzostw Europy. Na dużą uwagę zasługuje postawa Nelsona Oliveira – piłkarza Benfiki Lizbona, który zdobył w tym meczu dwie bramki. Zawodnik jako, że nie mieści się jeszcze w pierwszym składzie swojego klubu, wypożyczany jest do słabszych zespołów, gdzie może więcej pograć.
Portugalia bez trudu pokonała swojego rywala. Nie minęło trzydzieści minut, a prowadziła już 4:0 po bramkach Fonte, Camara i dwóch trafieniach wcześniej wspomnianego Oliveria. Ostatnią bramkę w meczu zdobył w 70. minucie Abel Camara.