Ricardo Quaresma wyleciał z boiska, a Besiktas przegrał mecz

2012.02.04//  P. Rączka
Nie najlepszy okres w swojej karierze przeżywa ostatnio Ricardo Quaresma. Portugalski piłkarz choć zachwyca swoimi filmikami w internecie, to jednak na boisku nie prezentuje się już tak dobrze. W ostatnim meczu ligowym, w którym Besiktas podejmował u siebie Mersin, portugalski skrzydłowy pojawił się na murawie w 54. minucie, a po pół godzinie gry musiał opuścić boisko za bezmyślny faul na przeciwniku. Wygląda na to, że 29-letni zawodnik traktuje piłkę już tylko jako rozrywkę, a nie zawód.
Besiktas ostatecznie przegrał na własnym stadionie 0:1, a zwycięską bramkę strzelił w 43. minucie Kilicaslan.