Robert Lewandowski - gol napastnika Borussii w mecz z Freiburgiem

2011.04.18//  D. Pęgiel
Robert Lewandowski z Borussii Dortmund zaliczył trafienie w niedzielnym spotkaniu 30. kolejki Bundesligi przeciwko SC Freiburgowi. Piłkarz gospodarzy wpisał się na listę strzelców tuż przed końcem pierwszej połowy - wykorzystał błąd defensywy rywali, minął bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce.
Drużyna Lewandowskiego wygrała ten pojedynek 3:0. Pozostałe gole zdobyli: Mario Goetze (23’) i Kevin Grosskreutz (78’).
W podstawowym składzie Borussii wybiegli także Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek, którzy - podobnie jak Lewandowski - zagrali pełne 90 minut. Po tej wygranej BVB na cztery kolejki przed końcem ma osiem punktów przewagi nad Bayerem Leverkusen.