Sport   »   Piłka nożna   »   Ronaldo liczy na Mourinho

Piłka nożna

rss

Ronaldo liczy na Mourinho

2010.05.31//  J. Knop
Cristiano Ronaldo uznał, że jego pierwszy sezon w Hiszpanii był frustrujący, tym bardziej, że Real zakończył sezon bez żadnego trofeum.

Real przegrał z Barceloną wyścig po mistrzostwo La Liga, został wyeliminowany z Ligi Mistrzów przez francuski Lyon i następnie upokorzony przez występujący w Segunda Division B klub Alcoron w rozgrywkach Copa del Rey.
Cristiano Ronaldo Ronaldo...
Real ...liczy...
Jose Mourinho ...na Mourinho.

W rozmowie z redaktorem gazety Marca, kapitan portugalskiego zespołu narodowego jest pełen nadziei na to, że nowy szkoleniowiec Realu Madryt Jose Mourinho, będzie w stanie odmienić losy klubu i pomoże mu zdobyć pierwsze trofeum podczas pobytu na Bernabeu.

Mam nadzieję, że będziemy świętować wiele zwycięstw w przyszłym sezonie. Mourinho to zwycięzca. W tym sezonie byłem sfrustrowany i bardzo rozgoryczony, ale sądzę, że kolejny sezony będzie zupełnie inny” - powiedział Portugalczyk.

Piłkarz roku FIFA 2008 pokusił się także o komentarz na temat szans jego narodowej drużyny w Mundialu. Ronaldo jest pewien, że Portugalia wyjdzie z „grupy śmierci”, gdzie zmierzyć się będzie musiała z zespołami Brazylii, Wybrzeża Kości Słoniowej i Korei Północnej.

Potrzebujemy zwycięstwa w pierwszym meczu, aby dobrze wejść w turniej. Wiemy, że to nie będzie łatwe zadanie, ale mamy wszystko co potrzeba aby osiągnąć sukces. Jeśli wyjdziemy z grupy, wtedy 50% naszego zadania zostanie wykonane”- skwitował.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ronaldo liczy na Mourinho

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Ronaldo liczy na Mourinho