Sport   »   Piłka nożna   »   Ryan Giggs - kolejny seksskandal z udziałem zawodnika United

Piłka nożna

rss

Ryan Giggs - kolejny seksskandal z udziałem zawodnika United

2011.06.06//  D. Pęgiel
Fatalna passa Ryana Giggsa trwa. Najpierw kolorowe pisma ujawniły, że zawodnik Manchesteru United uważany za wzorowego męża miał romans z uczestniczką Big Brothera, a teraz wybuchła jeszcze większa afera obyczajowa z jego udziałem. "News of the World" donosi, że piłkarz romansował z żoną swojego brata. Sypiał z nią przez osiem lat. Tajemnicę ujawniła Natasha Giggs, która miał już dość plotek na ten temat.
Ryan Giggs, Manchester United
Ryan Giggs i żona jego brata, Natasha Giggs Ryan Giggs i żona jego brata
Ryan Giggs, Manchester United

Gracz "Czerwonych Diabłów" pierwszy raz zdradził swoja żonę z bratową w 2003 roku. Dzień po narodzinach jego pierwszego dziecka. O ich schadzkach wiedzieć mieli prawie wszyscy oprócz zdradzanych. - Ludzie podchodzili i mnie pytali, czy to prawda, że sypiam z Ryanem - wspomina Natasha.
Przeczytaj także: Ryan Giggs bohaterem seksskandalu z uczestniczką Big Brothera »Ryana i żona jego brata pozostawali kochankami do kwietnia bieżącego roku. Ich romans skończył się w momencie, gdy wydało się, ze zawodnik drużyny z Old Trafford sypia z uczestniczką Big Brothera - Imogen Thomas.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcji

Źródło: dziennik.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ryan Giggs - kolejny seksskandal z udziałem zawodnika United

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Ryan Giggs - kolejny seksskandal z udziałem zawodnika United