Serie A: AC Milan sensacyjnie przegrywa na San Siro! (wideo)

2015.01.06//  M. Mikołajczyk
Piłkarze AC Milanu doznali we wtorek sensacyjnej porażki w meczu 17. kolejki Serie A. Początkowo nic nie zapowiadało klęski faworytów na San Siro, bo gospodarze już w 9. minucie objęli prowadzenie po strzale Andrea Poliego.

Skazywani na pożarcie goście nie zamierzali jednak składać broni i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Przyjezdni niespodziewanie po przerwie poszli za ciosem, a zwycięskiego gola zdobył dla nich Simone Zasa.
El Shaarawy i spółka w ligowej tabeli zajmują obecnie siódme miejsce, które nie gwarantuje im prawa startu w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Na całej linii zawiodła też Fiorentina, która na własne życzenie musiała uznać wyższość Parmy, nie wykorzystując rzutu karnego. Swoje zrobili z kolei reprezentanci AS Romy, pokonując na wyjeździe skromnie, bo 1:0 Udinese.