Serie A: AC Milan stracił zwycięstwo w 95. minucie

2015.03.08//  P. Rączka
Notowania Filippo Inzaghiego po raz kolejny poszły mocno w dół po remisie 2:2 z Veroną w meczu 26. kolejki Serie A. Gospodarze już od początku spotkania nie grali tak, jak chociażby wymagaliby od nich kibice. Pierwszą bramkę stracili w 18. minucie po celnie wykorzystanym rzucie karnym przez Toniego. Na wyrównanie gospodarze czekali niemal do końca pierwszej połowy, a gola zdobył Menez, który także celnie egzekwował rzut karny. Zaraz po zmianie stron Rossonerich na prowadzenie wyprowadził… Tachtsidis, notując samobójcze trafienie.
Wydawało się, że Milan dociągnie zwycięstwo do końca, ale w 95. minucie defensywa gospodarzy popełniła fatalny błąd, jaki wykorzystał Lopez. Bardzo prawdopodobne, że w najbliższym tygodniu dojdzie do zmiany szkoleniowca, bowiem zarówno zarząd, jaki i kibicie mają już dość legendy klubu na w roli trenera.