Sport   »   Piłka nożna   »   Serie A: AS Roma nie dała rady pokonać Udinese

Serie A: AS Roma nie dała rady pokonać Udinese

2011.11.26//  P. Rączka
W pierwszym meczu 13. kolejki Seria A piłkarze Udinese pokonali 2:0 AS Romę. Spotkanie było bardzo ważne dla układu górnej części tabeli. Rywalizacja nie obfitowała w zbyt wiele sytuacji podbramkowych, a obie bramki padły w niemal ostatnich dziesięciu minutach meczu. Pierwszego gola zdobył Antonio Di Natale, który wykorzystał dobre podanie od Giampiero Pinzi. Wynik spotkania ustalił Isla, na minutę przed końcowym gwizdkiem arbitra.
Udinese zajmuje jak na razie pierwsze miejsce w tabeli, lecz dziś może wyprzedzić je Juventus lub Lazio – oba zespoły zagrają ze sobą o godzinie 20:45.