Serie A: AS Roma umocniła się na pozycji wicelidera

2014.03.26//  P. Rączka
W meczu 30. kolejki włoskiej Serie A piłkarze AS Romy pokonali 2:1 Torino i są coraz bliżej wywalczenia tytułu wicemistrza Włoch. "Wilki" miały do wyrównania rachunki z zespołem Kamila Glika, bowiem w rundzie jesiennej to właśnie w tej konfrontacji przerwana została passa dziesięciu zwycięstw na inaugurację sezonu. Nie był to jednak łatwy mecz dla gospodarzy. Choć pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem po bramce Destro, to jednak zaraz na początku wyrównał Immboile.
W dalszej fazie spotkania toczyła się zacięta rywalizacja i dopiero w doliczonym czasie gry Alessandro Florenzi zdołał strzelić gola na wagę zwycięstwa, wywołując wybuch radości na trybunach.