Sport   »   Piłka nożna   »   Serie A: Inter Mediolan przegrał z Bologną

Serie A: Inter Mediolan przegrał z Bologną

2012.02.18//  P. Rączka
Trzeciej porażki z rzędu doznali piłkarze Interu Mediolan, którzy tym razem przegrali na własnym stadionie 0:3 z Bologną. Gospodarze już w pierwszej połowie stracili dwie bramki. W 36. minucie zamieszanie pod bramką wykorzystał Marco Di Vaio, a minutę później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie swojej drużyny, wykorzystując fatalny błąd Andrei Ranocch.
Nerazzurri od początku drugiej części gry starali się odrobić straty. Ich gra wyglądała naprawdę dobrze, jednak brakowało ostatniego podania. Znakomicie w bramce gości spisywał się także Gillet, który wybronił kilka groźnych strzałów. Mądrze grająca Bologna zdołała jeszcze raz trafić do siatki, a z gola mógł się cieszyć Robert Acquafresca. Los trenera Claudio Ranieriego wydaje się przesądzony i w ciągu najbliższych dni, powinien on pożegnać się ze stolicą Lombardii.